چاپ مارک پارچه ای

چاپ مارک پارچه ای

چاپ مارک پارچه ای یا بافتی یکی از پرطرفدارترین انواع مارک و لیبل است. از مهمترین ویژگیهای مارک پارچه ای سادگی، قیمت مناسب و انعطاف پذیری آن هنگام دوخت و شست و شو می باشد. این مارک ها در جنس و طرح و رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتری تهیه و تولید می شوند.

بیشترین کاربرد مارک های پارچه ای در صنعت پوشاک می باشد. می توان گفت تمام تولیدی های لباس از مارک پارچه ای برای مشخص کردن سایز محصول خود استفاده می کنند. علاوه بر سایز می توانید لوگو و نام برند خود را نیز روی آن چاپ کنید.

هرچه مارک پارچه ای که استفاده می کنید کیفیت بیشتری داشته باشد ارزش محصول شما نزد مشتری بالاتر می رود. ضمنا فضای تبلیغاتی مناسبی جهت ماندگاری نام برند شما در ذهن مشتری است. مارک پارچه ای تولید شده در مرکز تخصصی چاپ آقای پاکت از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است. ما در مجموعه آقای پاکت حواسمان به اعتبار برند شما هست.

انواع مارک پارچه ای

تولید مارک لباس به دو روش بافتی و چاپ انجام می‌شود. معمولا مارک های پارچه ای در قسمت درونی یقه لباس یا قسمت میانی داخلی لباس قرار می گیرند.

اندازه های مناسب برای چاپ مارک لباس

مارک لباس با توجه به نوع لباس در عرض های مختلف تولید می‌شود. مثلا برای پیراهن از مارک با عرض ۱۱، ۱۵ و ۱۷ میلیمتر استفاده می شود. برای شلوار و دامن از مارک با عرض ۲ تا ۲٫۵ سانت استفاده می شود. برای مانتو و لباس مجلسی‌های زنانه می توان از مارک با عرض بین ۳-۴ سانتی متر بهره برد. برای کت و کاپشن نیز بهتر است که عرض آن بین ۵ تا ۷ سانتی متردر نظر گرفته شود.

سفارش مارک پارچه ای

برای سفارش مارک پارچه ای کافیست با شرکت آقای پاکت تماس گرفته تا همکاران ما راهنمایی های لازم جهت انتخاب مارک پارچه ای مناسب محصول شما به شما ارائه بدهند.  اگر شما طرح خاصی نداشته باشد می توانید از خدمات طراحی ما استفاده کنید. در این مرحله نوع مارک پارچه ای را مشخص می کنید که چاپی باشد یا بافتی. اندازه مارک و تعداد آن نیز توسط شما تعیین می شود. سپس همکاران ما هزینه نهایی را به شما اعلام خواهند کرد. در صورت توافق کار تولید مارک پارچه ای شما آغاز خواهد شد.

ساخت لیبل پارچه ای​

اگر شما مارک پارچه ای از نوع بافت را انتخاب کرده باشید در روش بافت از دستگاه بافندگی مخصوص این کار استفاده می شود. ساخت مارک پارچه ای چاپی ارزان تر از مدل بافتی است. اما کیفت و ماندگاری روش بافت بیشتر است. پیشنهاد ما روش بافت است. زیرا مارک پارچه ای فضای تبلیغاتی مناسبی برای برند شما می باشد. و تاثیر مثبتی روی نگاه مشتری دارد.

قیمت مارک پارچه ای

مارک پارچه ای نسبت به سایر جنس ‌های مارک و لیبل ارزانتر است و ماندگاری بالاتری دارد. از این رو مارک پارچه ای گزینه ی اول تولیدکنندگان پوشاک می‌باشد. قیمت مارک پارچه ای بستگی زیادی به انتخاب شما دارد، اینکه نوع آن چاپی باشد یا بافتی. همانطور که قبلا هم گفتیم مدل بافتی قیمت بیشتری دارد. البته این را نیز باید مدنظر داشت که مدل مارک پارچه ای بافتی کیفیت و ماندگاری بیشتری دارد. پیشنهاد ما به شما مدل بافتی آن است زیرا این انتخاب روی ایجاد حس خوب در مشتری تاثیر زیادی دارد.

عامل دیگری که روی قیمت مارک پارچه ای تاثیر دارد اندازه مارک پارچه ای است. برای مثال معمولا برای پالتو و کاپشن از مارک های بزرگتری استفاده می شود. همین مورد نیز روی افزایش قیمت تاثیر دارد.

مورد دیگر نیز تعداد مارک پارچه ای است. که خب طبیعتا هرچه تعداد بالاتر برود هزینه نیز بیشتر می شود. در مجموعه ما حداقل سفارش مارک پارچه ای 500 عدد می باشد و همان طور که میدانید هر چه تعداد بالاتر باشد ( ۱۰۰۰عدد ،۲۰۰۰عدد) قیمت به صرفه تر میباشد.

مورد آخر نیز واسطه است. اگر شما برای پوشاک تولید خود از شرکت های واسطه تولید مارک استفاده کرده باشید همین امر باعث افزایش قیمت تمام شده می باشد. اگر در مورد مارک پارچه ای و قیمت آن سوالی دارید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص مارک مناسب برای محصول شما می باشند.

تولید و چاپ پاکت ، چاپ ست اداری ، چاپ جعبه ،  چاپ ساکت دستی تبلیغاتی ، ساک دستی آماده ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ روبان ، چاپ اتیکت آویز ، چاپ کاغذ بسته بندی ، چاپ ساک پارچه ای ، چاپ فولدر تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت و کلیه ملزومات کاغذی و چاپی توسط مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی آقای پاکت

مشاوره و سفارش: 33532729–021

09129562575 خطیبی

09121784130 رفیعی