چاپ پاکت دفتر اسناد رسمی

چاپ پاکت اسناد رسمی : یکی از انواع کسب و کارهای خدماتی که به میزان زیادی با اقلام کاغذ، رسید و...سروکار دارد، دفترخانه‌های ثبت اسناد و املاک هستند. روزانه افراد زیادی به دفترخانه‌ها مراجعه می‌کنند تا انتقال مالکیت و یا وکالت اموال منقول و غیر منقول خود را به دیگری انجام دهند. پاکت دفتر اسناد رسمی جهت ارائه اسناد به مشتری و حفظ سند برای مدتهای طولانی استفاده می گردد.

چرا پاکت دفترخانه در بازاریابی اهمیت دارد؟

در دفاتر اسناد رسمی اقلام کاغذی مختلفی مانند سربرگ، ست اداری و انواع پاکت نامه استفاده می ‌شود. اما مهم‌ ترین کاغذ در این دفاتر، پاکت دفترخانه است. که برای نگهداری و قرار دادن قراردادها، اسناد مختلف خودرو و املاک و وکالت ‌نامه‌ها استفاده می‌شود. از سوی دیگر هر چقدر که محتوای یک پاکت اهمیت بیشتری داشته باشد، نیاز به پاکتی با مقاومت بیشتر دارد. کیفیت مناسب پاکت دفترخانه همراه با طراحی مناسب و جذاب و مقاومت بالای آن از جمله عواملی است که در جذب مخاطبان به شما کمک میکند. همچنین برای بالا بردن کیفیت، بهتر است که طراحی پاکت دفترخانه متناسب با سایر اقلام کاغذی  دفتر خانه شما بصورت ست اداری چاپ شود.

انواع پاکت دفترخانه

این نوع پاکت در طراحی مختلف و در ابعاد و سایزهای متفاوتی ارائه می‌شود تا بتوان اسناد مختلف را در آن قرار داد. پاکت‌های بزرگ که در ابعاد a3 تهیه می‌شوند و در دفاتر اسناد رسمی و دفاتر ثبت ازدواج و طلاق به کار می‌رود. یکی از انواع پاکت دفترخانه، پاکتی با ابعاد A4 و به صورت تک رنگ است. برای چاپ انواع پاکت اسناد رسمی از آن استفاده می‌شود.

جنس کاغذ مصرفی در پاکت اسناد رسمی

پاکت اسناد رسمی‌ با جنس‌های کتان، گلاسه، پاکت کرافت و … قابل‌ خرید و سفارش هستند ولی توجه کنید که اگر می‌خواهید برای کارهای رسمی وادارات نامه ‌ای ارسال کنید، بهتر است از پاکت نامه‌های کاغذی با سایز مناسب استفاده کنید.

بررسی و چاپ انواع پاکت نامه مناسب اسناد رسمی

پاکت نامه تحریر

یکی از مزایای کاغذ تحریر، وزن پایین این نوع از کاغذ است که نسبت به کتان و گلاسه ظریف تر است. وزن این پاکت نامه‌‌ها در گرماژ ۷۰، ۸۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ تولید می‌شود که نوع ۱۲۰ گرمی آن ضخیم‌‌ تر و برای مصارف خاص به کار میرود.

پاکت نامه کتان

کتان به نوعی از کاغذ بافت دار گفته می‌شود که در ساخت برخی از پاکت نامه‌ها از این کاغذ استفاده می ‌شود و نسبت به سایر مدل‌ها ضخیم‌‌ تربا مصرف بالای مرکبی که دارند به سرعت خشک میشوند. 

پاکت نامه گلاسه

کاغذ گلاسه از انواع کاغذهای دو رو است که  از سطح صاف و براق و داشتن کیفیت بالا برخوردار میباشد، وکمی سنگین تر از کاغذ های دیگر است.

تعیین قیمت در چاپ پاکت اسناد رسمی به چه چیزهایی بستگی دارد؟

برای تعیین قیمت یک پاکت کاغذی عوامل متعددی مانند رنگ، جنس مقوای پاکت، ابعاد پاکت و… تاثیر گذار است. از سوی دیگر نوع چاپ که بر اساس چاپ افست و یا دیجیتال سبب تغییر قیمت خواهد شد.

 استفاده از چاپ افست می‌توان پاکت در تیراژ بیشتر چاپ کرد و قیمت تمام شده کاهش پیدا می‌کند. اما در چاپ به روش دیجیتال، تیراژ کمتری تولید می‌شود و قیمت پاکت‌ها در نهایت بیشتر خواهد شد. یکی دیگر از مواردی که در قیمت نهایی پاکت دفترخانه موثر است، گرماژ کاغذ و مقوایی است که برای تهیه پاکت استفاده می‌شود.

سوالات متداول شما از آقای پاکت درباره چاپ پاکت رسمی

ابعاد و سایز پاکت اسناد رسمی چقدر است؟

سایز آن A4می باشد که فقط به صورت عمودی چاپ می شود.

جنس این نوع پاکت چیست؟

جنسی که برای این نوع پاکت غالبا استفاده میشود تحریر می باشد.

زمان تحویل حداکثر تا چند روز می باشد؟

زمان تحویل این محصول تا 7 روز کاری می باشد.

آیا درب این نوع پاکت  دارای چسب می باشد؟

معمولا درب پاکت اسناد رسمی چسب ندارد ولی میتوان آن را سفارشی کرد و چسب دار نیز باشد.

تولید و چاپ پاکت ، چاپ ست اداری ، چاپ جعبه ،  چاپ ساکت دستی تبلیغاتی ، ساک دستی آماده ، چاپ کاتالوگ ، چاپ سربرگ ، چاپ لیبل ، چاپ روبان ، چاپ اتیکت آویز ، چاپ مارک پارچه ای چاپ کاغذ بسته بندی ، چاپ ساک پارچه ای ، چاپ فولدر تبلیغاتی ، چاپ کارت ویزیت و کلیه ملزومات کاغذی و چاپی توسط مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی آقای پاکت

مشاوره و سفارش: 33532729–021

09129562575 خطیبی

09121784130 رفیعی